vKodani.cz - Portál pro Čechy a Slováky v Kodani a okolí - ORBIS BOOKS - internetové a audio-knihy v češtině
topleft
topright

Poslouchej rádio   

Copyright vEsti24

Oblíbené

ORBIS BOOKS - internetové a audio-knihy v češtině Tisk E-mail
Autor: Michala Kristensen   
Pondělí, 14 květen 2012

Vážení krajané,

 

pozdravuji Vás z Plzně a dovolte prosím, abych Vás seznámil s důvodem, proč tak činím. České a solidní internetové noviny Pozitivní noviny , totiž uveřejnily můj příspěvek na téma čtení knih, Jak se podařilo přivést moje mladé potomky ke čtení knih .

 

Naše čtenáře zejména zaujalo to, že se dozvěděli o existenci mojí soukromé knihovny e-knih ORBIS BOOKS (www.eknihovna-uni.com), obsahující dnes již na 10 000 titulů e-knih v češtině, ale také i obsáhlou knihovnu audioknih. Vše je dnes i na webu Google Docs.

 

Napadlo mne tudíž také, že by to možná mohlo zajímat i některé naše krajany v zahraničí, kde je, jak je mi známo z webových stránek, elektronické čtení rozšířeno mnohem více než u nás. Řekl jsem si proto, najdi si několik adres krajanských spolků na webu a zkus dát o této skutečnosti vědět i našim krajanům. Možná, že to některé také zaujme. Pokud by se tak stalo, a někdo z nich mi napíše na  Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , rád mu odpovím a sdělím, jak na to.

 

S přátelským pozdravem

Václav Markvart, Plzeň

 
< Předch.   Další >

Nadcházející akce


  • žádná akce

Přihlášení

Právě online

Statistiky

Členů: 658
Článků: 182
Odkazů: 31

Vyhledávání

Translate / Oversæt

English Czech Danish Norwegian Swedish Slovak
Joomla Template by Joomlashack