vKodani.cz - Portál pro Čechy a Slováky v Kodani a okolí - Pozvánka na Mezinárodní krajanský festival 2013
topleft
topright

Poslouchej rádio   

Copyright vEsti24

Oblíbené

Pozvánka na Mezinárodní krajanský festival 2013 Tisk E-mail
Autor: Michala Kristensen   
Sobota, 23 březen 2013

Krajanský festival 7. ročník se uskuteční ve dnech 27. – 29.září 2013 v Praze. Na něj bude navazovat konference organizovaná Senátem ČR pod názvem „Nová emigrace z České republiky po roce 1989 a návratová politika“, která se uskuteční v Jednacím sále a v přilehlém Jičínském salonku Valdštejnského paláce ve dnech dne 30. 9. až 1. 10.2013.

www.krajanskyfestival.eu

Všechny krajanské soubory, spolky i jednotlivce srdečně zveme k účinkování, nebo alespoň jako hosty, aby se zúčastnili této významné a již tradiční kulturní události. Festival bude zahájen v pátek v 10 hodin slavnostním přivítáním zástupců krajanských spolků v Senátu Parlamentu ČR. Přehlídky souborů se uskuteční ve dnech 27. a 28.9. a festival zakončí krojovaný průvod účastníků festivalu, který vyjde v neděli 29.9. v 10 hod. z Toskánského paláce na Hradčanské náměstí, kde bude i závěrečné vyhodnocení nejúspěšnějších souborů. Účinkujícím tohoto ročníku bude zajištěno zdarma ubytování (od 26.9. do 29.9.) a občerstvení.

 

Přihlášky souborů k účasti přijímáme do 30.4.2013 na adrese Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny .

 

Soubory musí uvést přesný počet členů (max.25 osob), jméno, adresu a telefonní i elektronický kontakt na vedoucího souboru, repertoár a požadavky na techniku (viz přihláška na www.krajanskyfestival.eu .)

 

Informace zodpovíme na adrese Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , nebo na tel.č.+420233544553, mobil: +420731520262.

Každý soubor, který se účastní krajanského festivalu poprvé musí poslat informace o historii souboru, o repertoáru a činnosti a několik fotografií pro potřeby propagace.

 

Těšíme se na vaši účast

Za přípravný výbor festivalu

PhDr. Věra Doušová, ředitelka festivalu

 
< Předch.   Další >

Nadcházející akce


  • žádná akce

Přihlášení

Právě online

Statistiky

Členů: 658
Článků: 182
Odkazů: 31

Vyhledávání

Translate / Oversæt

English Czech Danish Norwegian Swedish Slovak
Joomla Template by Joomlashack