vKodani.cz - Portál pro Čechy a Slováky v Kodani a okolí - NOVÝ ČLÁNEK: Česká škola v Kodani
topleft
topright

Poslouchej rádio   

Copyright vEsti24

Oblíbené

NOVÝ ČLÁNEK: Česká škola v Kodani Tisk E-mail
Autor: Michala Kristensen   
Úterý, 25 červen 2013

Žijete v Kodani a okolí a chtěli byste, aby Vaše děti mluvily dobře česky a našly české kamarády? Pak je Česká škola vKodani právě pro Vás!!!

Scházíme se každou druhou neděli (kromě svátků a školních prázdnin) a pomocí her, hudby, pohybu a kreativních činností se snažíme v dětech rozvíjet aktivní znalost češtiny a probudit v nich zájem o Českou republiku. Snažíme se pro děti navodit příjemné prostředí a vhodnou motivací je vést k tomu, aby pasivní znalosti českého jazyka převedly do aktivního užívání. Snahou je, aby pro děti žijíci v bilingválním či multilingválním prostředí byl český jazyk přirozenou součástí života.

 

Výuka probíhá ve skupinách rozdělených podle věku dětí: v současné době máme tři skupiny předškoláků od 1-6 let, ajednu skupinu školáků ve věku 6-12 let. Vedle bežné výuky pořádáme řadu dalších akcí (výlety, hry venku, české tradice, tvořivé dílny,...), pro bližší informace sledujte kalendář akcí.

 

Česká škola vKodani funguje pod hlavičkou spolku vKodani.cz a je partnerskou školou České školy bez hranic. Činnost školy je financována z grantu Ministerstva zahraničních věcí České republiky. 

Ceska skola

Chcete vědět víc? Neváhejte kontaktovat naše vyučující nebo navštívit naše webové stránky:

Předškolní výuka: Zdenka Orabi Kyjovská, Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Český kroužek v Kodani

 

Školní výuka: Jana Vlková, Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Česká škola v Kodani

Máte chuť se do činnosti české školy zapojit? Vítáme každou pomocnou ruku, ozvěte se prosím Zdence nebo Janě!!!

 

 

 

 
Další >

Nadcházející akce


  • žádná akce

Přihlášení

Právě online

Statistiky

Členů: 658
Článků: 182
Odkazů: 31

Vyhledávání

Translate / Oversæt

English Czech Danish Norwegian Swedish Slovak
Joomla Template by Joomlashack