vKodani.cz - Portál pro Čechy a Slováky v Kodani a okolí - Domů
topleft
topright

Poslouchej rádio   

Copyright vEsti24

Oblíbené

O nás

 

Krajanský spolek vKodani.cz od svého vzniku v roce 2008  aktivně sdružuje krajany z řad Čechů a Slováků žijící v Kodani a okolí, informuje o praktických záležitostech souvisejících se životem v Dánsku (např. možnosti práce, podnikání, studia i jazykových kurzů, hledání ubytování, dopravy či spolujízdy do Dánska).

Spolek vKodani.cz dále organizuje a propaguje akce související s českou a slovenskou kulturou i tradicemi, sportovní aktivity pro dospělé i děti a v neposlední řadě podporuje a prohlubuje vzájemné vazby mezi Čechy a Slováky žijícími na území dánského hlavního města a jeho okolí.

Pod hlavičkou spolku vKodani.cz funguje od roku 2014 Česká škola v Kodani navazující na činnost Českého kroužku vKodani.cz založeného v roce 2009 a České školy vedené Česko-dánským spolkem od roku 2012. V České škole v Kodani se děti ve věku od 1 roku do 11 let učí hravou formou český jazyk, seznamují se s historií a kulturou České republiky a během celoročních doprovodných akcí potom prohlubují svoje sociální, pohybové i rozumové dovednosti.

Krajanský spolek vKodani.cz aktivně spolupracuje s Velvyslanectvím ČR v Kodani. Aktivity spolku vKodani.cz probíhají za laskavé finanční podpory Ministerstva zahraničních věcí ČR. 

 
Staňte se členy vKodani.cz!
Chcete poznat pohodové akční lidi a společně si zasportovat, zajít na pivo nebo vyrazit na výlet? Máte nápady a chuť se aktivně zapojit do dění v československé komunitě v Kodani? Potom neváhejte a staňte se členy krajanského spolku vKodani.cz!

Čekají Vás jen samé výhody!!!
  • Slevy na akcích vKodani.cz (čím více akcí se zúčastníte, tím se Vám členství vice vyplatí!)
  • Možnost ovlivnit chod spolku vKodani.cz
  • Sleva na permanentku v České škole v Kodani

 

Členský poplatek na kalendářní rok 2017 je pouhých 140 DKK!!!

 

Pro zapsání do seznamu registrovaných členů vKodani.cz stačí zaplatit členský příspěvek na účet spolku:

Konto nr. 4380249869, Reg. nr. 1329 (Nordea Bank)

K platbě, prosíme, uveďte své jméno.

Pro bližší informace pište na: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

 

Těšíme se na Vás!

Tým vKodani.cz


 Tym vKodanicz
 

 

Celý článek...
 

Nadcházející akce


  • žádná akce

Přihlášení

Právě online

Statistiky

Členů: 658
Článků: 182
Odkazů: 31

Vyhledávání

Translate / Oversæt

English Czech Danish Norwegian Swedish Slovak
Joomla Template by Joomlashack