vKodani.cz - Portál pro Čechy a Slováky v Kodani a okolí - Re:Ucebnice danstiny - Krajanské fórum (pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit)
topleft
topright

Poslouchej rádio   

Copyright vEsti24

Oblíbené

Krajanské fórum (pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>
Ariana07
Visitor
 
Re:Ucebnice danstiny - 2010/08/23 18:33 Zdravíčko, chtěla bych se podělit o pár rad ohledně učebnic. Pravda je, že naši jedinou učebnici od pí Haušildové nám na FF nedoporučovali, protože je bez nahrávky a má texty dost jednotvárné. I když pár textů o Honzovi jsme taky četli. Doporučuji již výše zmiňovaný Aktivt Dansk, na niž navazuje od stejné autorky Lise Bostrup kniha Danskere. Mimochodem je v ní dost přehledná gramatika, jsem se z ní naučila vše ke zkoušce. Po ní jsme brali Åbent hus, ta už má pokročilé texty a pracuje s rozsáhlejší slovní zásobou. Teď jsem na Uni v Kodani a jedeme podle Ordet er frit, pěkná učebnice se zajímavými textíky. Na dílčí problematiku dánštiny: gramatika podle Dansk grammatik for Udlaendinge, mám ji naskenovanou, kdyby někdo chtěl, na syntaks Moderne dansk syntaks od Rasmussena a na fonetiku je 49 lekcí v dánštině (bohužel jsem zapomněla jak se přesně jmenuje v dánštině). Tak budete-li mít dotazy, pište, ahoj Ariana
  | | The administrator has disabled public write access.
Archeewena
User

Fresh Boarder
Posts: 5
graphgraph
 
Click here to see the profile of this user
Re:Ucebnice danstiny - 2012/12/05 16:18 Ahoj Ariano,

já se pomalu sama učím z Haušildové, jinak máš pořád ten syntaks Moderne dansk syntaks od Rasmussena ? (a na fonetiku 49 lekcí v dánštině) za kolik ho nabízíš?

Děkuji
Archeewena
  | | The administrator has disabled public write access.
<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>

Nadcházející akce


  • žádná akce

Přihlášení

Právě online

Statistiky

Členů: 658
Článků: 182
Odkazů: 31

Vyhledávání

Translate / Oversæt

English Czech Danish Norwegian Swedish Slovak
Joomla Template by Joomlashack