Film „Bába z ledu“ na festivalu East by Southeast

Oceňovaný český film „Bába z ledu“ bude promítán ve čtvrtek 30. listopadu od 19 hod. v kodaňském kině Cinemateket v rámci festivalu filmů střední a východní Evropy „East by Southeast“, který se uskuteční od 9. do 30. listopadu 2017.

Snímek Bába z ledu (2017) režiséra Bohdana Slámy bude reprezentovat českou kinematografii na jubilejním 90. ročníku cen americké Akademie filmového umění a věd, jehož finále se uskuteční 4. března 2018 v Los Angeles.

Cílem festivalu je představit dánskému publiku současné hrané i dokumentární filmy ze střední a východní Evropy, které se do běžné distribuce v Dánsku zpravidla nedostanou. Letošní ročník nabídne celkem dvanáct snímků z České republiky, Slovenska, Polska, Maďarska, Slovinska, Chorvatska, Bulharska a Gruzie.

Přejete-li si rezervovat vstupenku na promítání, kontaktujte Velvyslanectví ČR v Kodani na culture_copenhagen@mzv.cz. Vstupenky jsou zdarma, ale jejich počet je omezený, proto neváhejte, a objednejte je co nejdříve.

Staňte se naším členem

Máte nápady a chuť se aktivně zapojit do dění české a slovenské komunity v Kodani? Staňte se naším členem!

  • Slevy na akcích vKodani.cz

  • Sleva na permanentku v České škole

  • Ovlivníte chod našeho spolku

  • Poznáte komunitu Slováků a Čechů v Kodani

Více informací

Členský příspěvek na jeden kalendářní rok je pouhých 140 DKK!

Pro zapsání do seznamu členů stačí zaplatit členský příspěvek. Účet spolku: Konto nr. 4380249869, Reg. nr. 1329, Nordea Bank. Nezapomeňte uvést své jméno do zprávy pro příjemce. Pro bližší informace pište na info@vkodani.cz nebo vyplňte formulář vedle.

Nezávazný formulář