Luboš Soukup na zimním jazzovém festivalu v Kodani

Ve dnech 7. a 19. února se v Kodani uskuteční koncerty úspěšného českého jazzového saxofonisty Luboše Soukupa a jím vedených uskupení Luboš Soukup Quartet a Luboš Soukup Octet. Koncerty proběhnou v rámci festivalu Vinter Jazz.

Na prvním koncertě, který se uskuteční ve středu 7. února od 22 hod v jazzovém klubu v Christianii, vystoupí Luboš Soukup se svým kvartetem. Speciálním hostem večera je kytarista Lionel Loueke, se kterým kapela loni vydala desku Země. Tento hudebník původem z Beninu je jedním z nejvyhledávanějších hráčů současnosti.

Druhý koncert proběhne v pondělí 19. února od 21 hod v Paradise Jazz v Huset-KBH a saxofonista na něm představí svůj nejnovější projekt — oktet se skandinávskými hudebníky.

Saxofonista a skladatel Luboš Soukup se jako jeden z mála českých hudebníků prosadil na skandinávské hudební scéně. Tento dvaatřicetiletý Chrudimák, který se stal loni dánským hudebním objevem roku, pravidelně vystupuje na mezinárodních festivalech a v evropských klubech.

Staňte se naším členem

Máte nápady a chuť se aktivně zapojit do dění české a slovenské komunity v Kodani? Staňte se naším členem!

  • Slevy na akcích vKodani.cz

  • Sleva na permanentku v České škole

  • Ovlivníte chod našeho spolku

  • Poznáte komunitu Slováků a Čechů v Kodani

Více informací

Členský příspěvek na jeden kalendářní rok je pouhých 140 DKK!

Pro zapsání do seznamu členů stačí zaplatit členský příspěvek. Účet spolku: Konto nr. 4380249869, Reg. nr. 1329, Nordea Bank. Nezapomeňte uvést své jméno do zprávy pro příjemce. Pro bližší informace pište na info@vkodani.cz nebo vyplňte formulář vedle.

Nezávazný formulář