MS 2018 v hokeji

Lístky na hokejové mistrovství v prodeji

Fanoušci ledního hokeje již mohou zakoupit lístky na mistrovství světa v ledním hokeji 2018 na utkání české reprezentace. Využijte možnosti zvýhodněných balíčků „Follow Your Team CZE“ na zápasy českého týmu nebo celodenních balíčků. Lístky na jednotlivé (nevyprodané) zápasy  budou uvolněny do prodeje v roce 2018.

Lístky lze zakoupit zde.

82. mistrovství světa v ledním hokeji se v roce 2018 koná poprvé v historii v Dánsku. Pořadatelskými městy jsou Kodaň a Herning. Turnaj se bude konat v Kodani (Royal Arena) – základní skupina, 2 čtvrtfinále a závěrečná část v Herningu (Aa) – základní skupina a 2 čtvrtfinále. Turnaj se hraje od 4.5. do 20.5.2018.

Češi zahájí MS 2018 se Slováky, takže uvidíme hned na začátku turnaje federální derby. Následně na to čeká národní tým Švédsko. Po jednodenní pauze se střetnou se Švýcarskem, poté den volna, Rusko, Bělorusko a zase den volna, Francie, a v pondělí, tj. předposlední den základní části, utkání s Rakouskem. Český národní tým sehraje základní skupinu nově v nejkratším možném úseku. Sedm utkání v deseti dnech.

Skupiny Mistrovství světa v ledím hokeji 2018, Dánsko:

Skupina A (Kodaň): Rusko, Švédsko, Česká republika, Švýcarsko, Bělorusko, Slovensko, Francie, Rakousko
Skupina B (Herning): Kanada, Finsko, USA, Německo, Norsko, Lotyšsko, Dánsko, Korea

Staňte se naším členem

Máte nápady a chuť se aktivně zapojit do dění české a slovenské komunity v Kodani? Staňte se naším členem!

  • Slevy na akcích vKodani.cz

  • Sleva na permanentku v České škole

  • Ovlivníte chod našeho spolku

  • Poznáte komunitu Slováků a Čechů v Kodani

Více informací

Členský příspěvek na jeden kalendářní rok je pouhých 140 DKK!

Pro zapsání do seznamu členů stačí zaplatit členský příspěvek. Účet spolku: Konto nr. 4380249869, Reg. nr. 1329, Nordea Bank. Nezapomeňte uvést své jméno do zprávy pro příjemce. Pro bližší informace pište na info@vkodani.cz nebo vyplňte formulář vedle.

Nezávazný formulář