Nabídka práce: Organizace teambuldingových aktivit

Inzerát společnosti The City Hunt

Sháníme komunikativní a organizačně schopné lidi pro náš projekt www.thecityhunt.com. Na starost by si měl organizaci teambuildingových aktivit, které zajišťujeme pro tuzemské i zahraniční společnosti v Kodani, případně okolních městech.
Hlavní náplní práce organizátora je starost o účastníky přímo během aktivity – instruktáž, dohled, kontrola, vyhlášení nejlepších týmů atp. Prvořadým úkolem organizátora je to, aby účastníci odcházeli s pocitem výborně stráveného odpoledne. To znamená, že organizátor musí být schopen přirozeným způsobem komunikovat s početnými skupinami (obvykle o počtu 10 až 30 lidí). Zároveň musí být organizátor schopen být vůči účastníkům po celou dobu akce vstřícný a ochotný.

Časová náročnost práce je závislá pouze na vzájemné dohodě. Jedna akce trvá cca 3hod. Vhodné pro studenty a lidi s flexibilními časovými možnostmi, které by tato práce bavila. Práce je k dispozici zejména ve všední dny v odpoledních hodinách. Stejnou aktivitu provozujeme i v dalších městech po Evropě, proto zároveň hledáme osobu, která bude ochotná občas vycestovat do okolních měst – Stockholm, Oslo … = “placený výlet”. 🙂

Požadujeme:
– vysoká komunikativnost (schopnost přirozeně vystupovat před početnými skupinami)
– dobré organizační schopnosti
– tvůrčí a aktivní přístup k práci
– spolehlivost
– zkušenosti s organizováním lidí
– aktivní znalost anglického jazyku na komunikativní úrovni
– časová flexibilita

Pro více informací prosím pište na info@thecityhunt.com. V případě zájmu nám zašlete své CV.

Staňte se naším členem

Máte nápady a chuť se aktivně zapojit do dění české a slovenské komunity v Kodani? Staňte se naším členem!

  • Slevy na akcích vKodani.cz

  • Sleva na permanentku v České škole

  • Ovlivníte chod našeho spolku

  • Poznáte komunitu Slováků a Čechů v Kodani

Více informací

Členský příspěvek na jeden kalendářní rok je pouhých 140 DKK!

Pro zapsání do seznamu členů stačí zaplatit členský příspěvek. Účet spolku: Konto nr. 4380249869, Reg. nr. 1329, Nordea Bank. Nezapomeňte uvést své jméno do zprávy pro příjemce. Pro bližší informace pište na info@vkodani.cz nebo vyplňte formulář vedle.

Nezávazný formulář